Adam Jakubiak Fotograf Ślubny i Grafik
autoportret

            AJ Studio, czyli Studio fotograficzno – reklamowe zrodziło się z pasji i fascynacji tą dziedziną sztuki. Firma co prawda powstała w 2013 roku, ale przez ten okres zdołała uzyskać pozycję firmy godnej zaufania w branży foto oraz informatycznej. Fotografowanie z pasji oraz hobby przerodziło się w mój zawód. Moja wiedza poparta jest dyplomem ukończenia 4 letniej uczelni o profilu Fotograficznym oraz 4 letnich studiów o profilu informatycznym na specjalizacji grafika komputerowa i DTP. Podstawowym obszarem mojej działalności to fotografia reklamowa, fotografia ślubna, a także fotografia produktowa - Packshoty. Zajmuje się również fotografią biznesową tworząc między innymi panoramy 360 stopni dla firm. Jako rekomendowany fotograf Google oferuję swoim Klientom świetny sposób na promocję w Internecie. Zdjęcia firmowe to usługa, dzięki której można szerzej zaistnieć w Internecie, kiedy prowadzi się swój lokal. Jest to forma przeniesienia technologii Street View do wnętrz salonów firmowych oraz lokali. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii 360 stopni, można wybrać się na wirtualną wycieczkę po firmie bez wychodzenia z domu. Zwykłe zdjęcia, może i zrobią wrażenie na potencjalnym kliencie, ale wirtualny spacer z całą pewnością wzbudzi ich większe zainteresowanie. Zwłaszcza, że panoramę można, także umieścić na stronie internetowej Twojej firmy, czy na fanpage’u Facebooka. Taka panorama pozwoli wyeksponować Twoją firmę w wyszukiwarce Google, a także w Mapach Google.
Zajmuję się również projektowaniem i wdrażaniem stron WWW. Na życzenie klienta mogę zaprojektować stronę responsywną co znaczy, że potrafi dostosować się zarówno do ekranu komputera jak i do smartfona czy tableta. Tworzę logotypy, ulotki, foldery, roll-upy, plakaty, wizytówki, okładki, a nawet billboardy. Jeżeli Państwo szukacie profesjonalnej firmy działającej szybko, sprawnie oraz profesjonalnie to zachęcam do kontaktu.


separator
FIRMY DLA KTÓRYCH PRACOWAŁEM... i pracuję dalej!
separator
loga firm

separator
KONKURSY
separator

Polish Wedding Photo Awards 2013

OTRZYMAŁEM WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE: "Polish Wedding Photo Awards 2013"

separator
MÓJ SPRZĘT FOTOGRAFICZNY
separator


            Aparat sam nie robi zdjęć a jest jedynie narzedziem pracy fotografa. Zdjęcia dzięki pełnoklatkowej lustrzance oraz profesjonalnej jasnej optyce posiadają piękną plastykę
i głębię obrazu. Te argumenty skłoniły mnie do zainwestowania właśnie w sprzęt, który podoła wymogom tej dziedziny fotografii i jest obecnie jedym z najlepszych narzedzi na rynku do Fotografii Ślubnej.

Oto jego spis:
- Lustrzanka Canon EOS 1DS MARK III (pełna klatka),
- Lustrzanka Canon EOS 6D (pełna klatka),
- Obiektyw Canon EF 24mm f/1.4 L USM (bardzo jasna profesjonalna stałka),
- Obiektyw Canon EF 24-105mm IS f/4 L USM (profesjonalny zoom ze stabilizacją),
- Obiektyw Canon EF 85mm f/1.8 USM (bardzo jasna stałka),
- Obiektyw Sigma EX 8mm f/3.5 (profesjonalna stałka typu Rybie Oko - Używana przy zdjęciach Firmowych Google),

Inne Akcesoria:
- Lampa Błyskowa Canon Speedlite EX 580II,
- Sterowniki zdalnego wyzwalania lampy PIXEL KING,
- 2x SOFTBOX 70cm x 70cm i statywy do lamp reporterskich,
- Głowica panoramiczna,
- Monopod i statyw firmy Manfrotto.

separator
OPROGRAMOWANIE
separator


            Używam oprogramowania tylko w 100% legalnego a jego licencja umożliwia wykorzystywanie go do użytku komercyjnego. Posiadam cały pakiet Adobe Creative Suite CS5.5 Master Collection oraz dodatkowo Adobe Lightroom 4.3 EN. Do obróbki fotografii używam dwóch programów i są nimi:
- Adobe Lightroom 4.3 (wstępna obróbka plików RAW),
- Adobe Photoshop CS5.5 PL (ostatni szlif zdjęcia i przygotowanie do druku).

Przy projektowaniu stron internetowych oraz wszystkich innych projektów graficznych używam programów, które są objęte w pakiecie Adobe Master Collection. Wymienie moim zdaniem najważniejsze:
- Adobe Photoshop CS5.5 Extended,
- Adobe Dreamweaver CS5.5,
- Adobe Flash Professional CS5.5,
- Adobe Illustrator CS5.5,
- Adobe InDesign CS5.5,
- Adobe After Effects CS5.5,
- Adobe Audition CS5.5.

separator
PLIKI DO POBRANIA
separator


Dyplom Potwierdzający Kwalifikacje Zawodowe - FOTOTECHNIK - pobierz plik PDF

Dyplom Inżyniera - INFORMATYK ze specjalizacją Grafika komputerowa i DTP - pobierz plik PDFWesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku od AJ STUDIO