Adam Jakubiak Fotograf Ślubny i GrafikTakie zdjęcia są naszą specjalnością!

 

Produkt wzbudzający pożądanie zawsze bardzo dobrze się sprzedaje. I do takiego celu służy właśnie fotografia packshotowa. Wywołuje u odbiorcy nieodpartą chęć posiadania. Takie zdjęcia są naszą specjalnością, powierzając je nam gwarantujemy uzyskanie zdjęć najwyższej jakości. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszego Klienta! Zachęcamy do współpracy.Dlaczego warto nam zaufać?

 

Posiadamy bogate doświadczenie w fotografii produktowej oraz w e-handlu, dlatego wiemy jak duże znaczenie na wzrost konwersji mają profesjonalnie wykonane i przygotowane zdjęcia produktów. Pomożemy przedstawić produkt w jak najlepszym świetle co zwiększy sprzedaż w Twoim sklepie.Używamy Profesjonalengo Sprzętu!

 

Zdjęcia produktów są wykonywane Canonem 1Ds Mark III, czyli aparatem z najwyższej serii Canona. Dzięki niemu, profesjonalnym obiektywom stałoogniskowym oraz studyjnemu oświetleniu błyskowemu jesteśmy w stanie wykonać zdjęcie, które swoją rozdzielczością i przestrzenią tonalną przedstawia każdy detal fotografowanego produktu. Takie zdjęcia można z powodzeniem umieśić na zewnęrznych bilbordach!


Gdzie to wykorzystać?

 

Zdjęcia packshotowe możemy wykorzystać w różnych miejscach!
Oto kilka z nich:
- w katalogach,
- na banerach reklamowych,
- w sklepach internetowych,
- do produkcji reklamy do gazet,
- do reklamy webowej,

Nasze realizacje:


Profesjonalny PACKSHOT - Fotografia Produktowa

separator


separatorseparator

 

Katalog dla Firmy Evita! Zdjęcia kapeluszy i czapek, projekt katalogu oraz zdjęcia modelek zostały wykonane przez nasze Studio. Zajmujemy się kompleksowa obsługą firm.


Mailing dla firmy Folc Sport promujący technologię U-Flex!

Zdjęcie reklamowe

cennik packshot

W jaki sposób zrozumieć cennik fotografii produktowej?
Cena określana jest na podstawie ilości wykonanych zdjęć a nie od ilości produktów.
Prosty przykład:
- Jeżeli potrzebujesz wykonać zdjęcia 5 produktom i każdy z nich fotografowany jest tylko z jednej strony to należy odczytać cenę z kolumny "1-10" (5 produktów = 5 zdjęć).
- Jeżeli każdy z 5 produktów będzie fotografowany cztery razy to cenę należy odczytać z kolumny "11-50" ponieważ otrzymujesz finalnie obrobionych 20 zdjęć (5 produktów ale 20 zdjęć). Ceny są niższe jeżeli produktów jest duża ilość lub gdy jeden produkt fotografowany jest kilka razy z kilku różnych stron. Przy stałej współpracy i dużej ilości produktów udzielamy wysokich rabatów na usługę "Zdjęcia produktowe - Profesjonalny PACKSHOT" jak i na inne usługi naszego studia fotograficznego i graficznego.

O co chodzi z tymi rodzajami zdjęć? Produkty Proste, Złożone, 360, Reklamowe, co to takiego?Co jest w cenie naszej usługi?


Dostarczenie i odbiór produktów znajduje się po stronie klienta i cena tego nie obejmuje. Dla firm znajdujących się na terenie Warszawy mamy możliwość wykonania sesji produktowej na miejscu u klienta. W takim wypadku nasz Klient powinien dysponować wolną powierzchnią, taką aby można było rozstawić sprzęt studyjny oraz aparat fotograficzny. Wielkość powierzchni zależy od rodzaju i wielkości produktu do sfotografowania. W każdym innym przypadku produkty można do nas wysłać kurierem, pocztą lub dostarczyć je osobiście pod ustalony wcześniej adres.

Nasze usługi zawsze wyceniamy na korzyść naszego klienta, chcemy być konkurencyjni w stosunku do innych dlatego jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany masz jakiekolwiek pytania odnośnie wyceny zlecenia, spraw technicznych to z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi. Warto wysłać do nas zapytanie dlatego napisz do nas: info@adamjakubiak.com lub zadzwoń: +48 505 123 968

W wiadomości uwzględnij nasze pytania:

separator


Powyższy cennik ma charakter jedynie orientacyjny, dokładna wycena zostanie przygotowana po szczegółowym określeniu zakresu prac, terminu realizacji i ilości zdjęć wykonywanych w jednej serii.

Wszystkie prace niestandardowe są wyceniane na podstawie stawki godzinowej pracy studia graficznego wynoszącej 150 zł/jedna godzina pracy.

Minimalny koszt wykonania zlecenia zdjęć produktowych to 400zł netto.

Podane wyżej ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek VAT 23%.

Koszty dostawy i odbioru przedmiotów ponosi zleceniodawca.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku od AJ STUDIO